responsive site templates

HAKKIMIZDA

Beyaz eşya tamiri sektöründe 18 yılı aşkın süredir hizmet veren MEKAN TEKNİK, deneyimli sertifikalı ve dinamik uzmanlığıyla tüm beyaz eşya markalarına servis vermekte ayrıca Petek temizleme ve kombi bakım hizmetleride sunmaktadır. Biz MEKAN TEKNİK şirketi çalışanları olarak kararlı, programına bağlı, sorumluluklarının farkında, her düzeydeki ileri teknoloji ve donanımıyla heyecan ve huzur verici, disiplinli bir çalışma ortamında, en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak, tüm varlıkları etkin kullanmak yoluyla müşteri güvenini ve saygısını kazanmak ve müşterilerinin koşulsuz mutluluğunu esas alan bir kuruluşuz.Sektörde gece-gündüz demeden hafta sonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyeti sloganını ilke edinerek hizmet vermektedir. MEKAN TEKNİK olarak öncelik, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle büyümesini sürdürmektir.Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir. Beyaz Eşya Tamir Servis olarak hedefimiz kamu ve özel sektörde müşteri ihtiyaçlarının her an değişebildiği günümüz koşullarında istenilen sürede, kaliteli ve beklentilerin üzerinde hizmet vermektir.Ayrıca her marka kombi bakım hizmeti ve kalorifer petek temizliği hizmeti vermektedir.

ŞİRKET PROFİLİMİZ
Kamu ve kamu tüzel kişilikleri ile özel sektöre çağın gerektirdiklerini karşılayan teknolojilere paralel olarak yaşam alanlarına değer katmak ve böylece çağdaş ve modern yaşam düzeyine sahip olan insanlara güvenli, huzurlu, kaliteli, konforlu, daha hızlı bir yaşam alanı sağlamaktır.


VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaracak, sadece satış odaklı bir kuruluş olmanın ötesinde, uzun vadeli bir “Çözüm Ortağı” olabilmektir.
İş ve hizmet Üretiminde kaliteyi kendine temel bir yapı taşı edinen ve kendine özgü bir kalite yönetim sistemi bulunan şirketimiz, performansını sürekli gelişime odaklamıştır. Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini temel ilkeleri arasında bulunduran ve bu değerlerden hiçbir zaman ödün vermeyen MEKAN TEKNİK, ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmet sunmayı kendine vazife edinmiştir. Faaliyet gösterdiği alanlarda kalite, güven, teknoloji ve rekabet avantajlarını sağlayarak, yaşadığımız dünya ile uyumlu ve içinde bulunduğumuz alanda üstümüze düşen sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak özel sektöre, her şeyin daha fazlasını verebilmek için tüm öz sermayemizi kullanarak sektörde lider olmaktır. 

Adres

Karşıyaka Mahallesi 962 Nolu Sok. No:8/A Altınordu ORDU

İletişim

Email: mekanteknikordu@gmail.com
Gsm: 0 535 545 62 58